Zhodnocení Ceny města Berouna 2015

Naši nejmladší plavci ročníků 06/08 se v sobotu 11.4. zúčastnili v rámci SPNŽ “Ceny města Berouna 2015”. Naše plavecké naděje se v konkurenci 13 družstev v žádném případě neztratily a přivezly z Berouna 11 pódiových umístění. Nejvyšší měrou se o to zasloužil Jakub Mittner, který na všech svých disciplínách skončil na třetím místě(50Z, 50VZ, 100PZ, 100VZ). David Verner vystoupil na stupně vítězů dvakrát. Na trati 50P byl stříbrný, na dvojnásobné trati 100P bronzový. Kryštof Zouhar si doplaval na 100P pro stříbro a Radek Juhás vybojoval bronz na 50Z. Mezi děvčaty si chvilku slávy na “bedně” vyzkoušela Eliška Tancmanová za svůj závod na 50P, kde skončila druhá. Ale ani zbytek družstva nezklamal a získal pro náš oddíl důležité body. Pavlína Paurová a Michal Švásta se pohybovali v první desítce na svých odplavaných tratích. Dobrý dojem z našeho vystoupení potvrzují dvě druhá místa ze štafet 4x50PZ a 4x50VZ(Verner, Zouhar, Mittner, Švásta). Po sečtení všech dosažených bodů, jsme se umístili za družstvy Loko Beroun a SKP Nymburk na třetím místě. Je určitě skvělé, že máme v budoucnu na čem stavět. Je ale také jasné, že každý úspěch musí být vykoupen tvrdou prací každého plavce.