Výsledky ze SwimFestu 2020

V pátek 21. 8. jsme pořádali již čtvrtý ročník SwimFestu – závodů, které jsou určené nejen registrovaným plavcům, ale závodní atmosféru si zde mohou na vlastní kůži vyzkoušet i lidé z široké veřejnosti. Tento ročník byl však unikátní. Poprvé jsme se odvážili přesunout závody z krytého bazénu na venkovní koupaliště. A byla to bomba! 🙂

Počasí vyšlo nádherně – nejteplejší den v roce. Díky tomu jsme mohli tento krásný sport představit více než tisícovce lidí, kteří si ten den našli cestu na boleslavské koupaliště. Desítky z nich navíc mělo odvahu se před tímto skvělým publikem, na jehož velikost nejsou zvyklí ani profesionální plavci, postavit poprvé ve svém životě na startovní bloky a poměřit své síly s ostatními.

Velké dík patří městu Mladá Boleslav, společnosti Městské společnosti Sportovní a rekreační areály, všem pořadatelům včetně rozhodčích, plavcům za výborné výkony a již zmíněnému skvělému publiku za úžasnou atmosféru. Byla to úžasná reklama celému plavání.

Pokud vás plavání zaujalo a máte dítě ročník narození 2012 až 2014, tak se na vás budeme těšit 11. 9. na náboru do našeho oddílu. Více se dozvíte zde.

Kompletní výsledky naleznete zde.

Fotografie ze závodů od Natalie Stránské naleznete zde.