Vánoční štafety pro velké :-)

V pátek 18. prosince od 18 hodin se konají Vánoční štafety. Zváni jsou všichni plavci družstev A, Dorostu, Dospělých, Masters, Trenéři, ale i Legendy (všichni kdo byly dříve členy našeho plaveckého oddílu) a členové Výboru. Legendy i Výbor se nemusí bát, protože s úcty k nim se nepoplave nic delšího než 25m 🙂

Program:
18:00 až 19:00 – Štafety
19:00 až 20:00 – Zasloužený odpočinek ve vířivkách, případně na tobogánech
20:00 až ????? – “Vánoční besídka” a vyhlášení štafet nahoře v restauraci na bazéně

Poznámka:
– Pro Legendy – vstup na bazén si, bohužel, musí hradit každý sám, abyste měli vstup na bazén i do vířivek, tak si kupte vstup na 3h do Zóny 2 (Základní vstupné 120Kč, viz ceník). Potvrďte prosím svou účast na mail info@plavanimb.cz, abychom věděli kolik nás asi bude.

– Pro všechny ostatní – oddíl nehradí vstup do Relax zóny, takže kdo bude chtít jít, tak si bude muset uhradit sám. Cenu ještě upřesníme (cca 48 až 70 Kč). Čipy si nemusíte kupovat při vstupu do bazénu (před štafetemi). Obstaráme je a po skončení by se dovybrali peníze.

Vánoční trénink pro mladší plavce (především družstev Nábor, B-tým, ale znovu i A-tým) bude v pondělí 21. prosince od 15 hodin. Více informací naleznete v tomto článku.