Společný trénink s nejlepšími českými plavci

V úterý 3.11. měli boleslavští plavci šanci nahlédnout do tréninkových plánů reprezentantů ČR Honzy Micky (držitel českého rekordu na 400m, 800m a 1500m volný způsob) a Romana Dmytrijeva (držitel českého rekordu na 200m znak). S reprezentanty s USK Praha jsme se setkali v restauraci na bazéně, kde jsme slyšeli plno zajímavých informací o jejich plavecké kariéře a o hodinu později jsme již mohli na vlastní tělo okusit část z jejich tréninků. Trénink nebyl samozřejmě tak náročný, jaký obvykle kluci plavou. To bylo zapůsobeno i tím, že druhý den odlétali na Světový pohár do Dubaje. Tam Honza potvrdil svou dominanci na 1500 VZ a v novém českém rekordu opět přepsal svůj A limit na Olympijské hry v Riu a již podruhé vyhrál závod světového poháru. Roman skončil na své hlavní disciplíně těsně za stupni vítězů a pár desetin za svým českým rekordem. Zpestřením plaveckého tréninku byly štafety nebo závody v 25 metrových disciplínách, ve kterých se naši plavci neztratili a dokázali nad českými reprezentanty vyhrát (i když by se dalo občas pochybovat o jejich plném nasazení :-)). Tečkou úterního tréninku bylo focení, které se většina plavců Autoškody užila. Nyní už se můžeme těšit na setkání s dalšími českými plaveckými hvězdami, které je naplánováno na leden 2016.