Plzeňské sprinty v podobě oddílových a osobních rekordů pro naše plavce

Ve dnech od 20-22.10 se naši plavci zúčastnili Plzeňksých sprintů. Oddíl úspěšně reprezentovalo 14 plavců a k vidění bylo mnoho osobních rekordů, které vykazují vzrůstající formu našich svěřenců před vrcholem sezóny. Dopolední bloky byly celkem dlouhé a náročné, ale stály za to! Například Daniel Čančík se stal dalším plavcem našeho oddílu, který zaplaval 100VZ pod jednu minutu! Nyní má Danův výkon hodnotu 59,81.

Jakub Jetel znovu překonal oddílový rekord 14letých na 50metrů znak v čase 29,40. Přidal také nový oddílový rekord na 100 metrů znak, který má nyní hodnotu 1:02,63 a na 200 metrů znak v čase 2:17,97 a smazal tak z tabulek Patrika Krále.

Důkazem, že naši plavci byli úspěšní dokazuje také fakt, že Michal Lhotka překonal dlouhých 16let trvající rekord Vaška Kolmana na 400metrů volný způsob nesoucí nynější hodontu 4:15,25! Oboum chlapcům GRATULUJEME!

Za zmínku určitě stojí výsledky Michala Dragouna, který zaplaval velmi kvalitní časy spolu s ostatními chlapci.

Forma Natalie Stránské na prsařské disciplíny se také zvyšuje a má za následek osobní rekordy na 50 a 100m prsa. Ostatní děvčata plavala velmi kvalitní časy a znamenaly tak pro ně mnoho osobních rekordů.

Všem plavcům přejeme hodně štěstí do dalších startů a vrcholu sezóny, která pro dorostence vyvrcholí již za měsíc opět na Plzeňských Slovanech.

Adéla Bolková

Kompletní výsledky ke stažení zde.

Odkaz na fotografie zde.