Jak se kluci v Kladně poprali s 200M

Jedna z nejhorších plaveckých disciplín (ne-li nejhorší) je 200m motýlek. Černého Petra si pro závody družstev vytáhli Martin Kovařík a Janek Černý, i když pro něj to není trest, ale spíše odměna 🙂

První se na start postavil Martin Kovařík. Trať rozjel velmi svižně, když na 50 metrech obracel v čase 34,7. No, a jak to dopadlo, to se podívejte na videu. Martin plave na 4. dráze (třetí od kamery).

O chvíli později se vydal zachránit čest boleslavských motýlkářů Janek Černý. Když se v mládí rozhodoval, co bude plavat, tak 200M pro něj byla jasná volba 🙂 To mu vydrželo i v časech, kdy už na tréninky chodí jak do houslí. Svou rozplavbu vyhrál suveréně v čase 2:27,9 a obsadil celkové 7. místo. Video můžete zhlédnout zde:

Děkujeme Michalovi Béďovi Lhotkovi za pořízení záběrů.