Boleslavští plavci ovládli kraulařský víceboj v Lounech

Mladoboleslavští plavci zavítali 19. března na 16. ročník kraulařského víceboje do Loun, kde se soutěžilo na distancích 50VZ,100VZ, 200VZ a 400VZ napříč třemi kategoriemi. Součástí byla i soutěž o celkové vítěze po součtu všech disciplín, kde si AŠMB počínala velmi dobře.

V kategorii C ročníku 2007-2009) to nejlépe plavalo Daniele Havelková, která byla 3x první a jednou druhá a stala se tak celkovou vítězkou čtyřboje. Další, která se umístila, byla Eliška Flodrmanová, která byla 1x první, 2x druhá a 1x třetí, v celkovém součtu obsadila 2 místo. Pro jedno třetí místo si doplaval i Kateřina Hradská.

V nejmladší kategorii (2010) byla Sára Horáková celkem 3x první a 1x druhá a Natálie Štěpánková brala 3x druhé místo, pro 3. místo si dohmátla i Eliška Sedláčková. Mezi chlapci v nejsilnější kategorii (2007-2009) byl František Štěpánek v celkovém součtu čtyřboje na třetím místě a jednotlivých disciplínách 2x třetí. Plavci si přivezl i pohár za vítězství mezi oddíly, což se nám povedlo již podruhé. Pro mladší plavce to byla jistá nevýhoda plavat se staršími, ale podle umístění a zaplavaných časů podali skvělé výkony.

Libor Štěpánek

Výsledky našich plavců