Vánoční štafety A-týmu, Dorostu, Dospělých, Masters a Legend

Rozloučení se zimní sezónou máme úspěšně za sebou. Proběhlo ve velkém stylu, všichni plavci se rozdělili do tří štafet po osmi lidech a soutěžilo se hned v několika disciplínách – štafeta nohou, podvodní, plavání s pěnovou “nudlí”, polohová, prsová a kraulová štafeta a nesměly chybět ani štafety dvojic s držením za ruce a za nohy. Kapitáni družstev: Jan Muzikant, Janek Černý a Jirka Janovský. Štafety byly natolik vyrovnané, že nebylo vůbec jasné, kdo vyhrál, dokonce ani při vyhlášení.

Po neoficiálním vyhlášení se radovala štafeta Janka Černého, kterou doplnil předseda oddílu Petr Vaněk, legendární bratři Vodičkové (Radek a Michal; Filip dorazil až později), Honza Hoferek, Kačka Tancmanová, Dan Čančík a Kryštof Fišer. Po kontrole výsledků vrchním auditem (Jirkou Janovským :-)) se však nakonec z vítězství radovala štafeta Jirky (ano, toho vrchního auditora :-)) ve složení: Martin Hlinský, Bětka Nováková, Natka Tužilová, Ráďa Šitera, Kája Pelikán, Michal Krouský a Vašek Brzobohatý.

Třetí místo navzdory všem možným (i neomožným) kontrolám patřilo štafetě Muzikantů ve složení Why Crawl When You Can Fly, Aneta Vaňková, Bláňa Grulichová, Míra Grulich, Honza Bucha, Áďa Bolková, Terka Pužmanová, Verča Zouharová a náhradník pro nenadálé situace, Bára Mářanová. Rozloučení bylo završeno v restauraci na bazéně, kde se zapíjel žal i úspěchy.

Fotky naleznete v galerii pod názvem “2015-12-18 Vánoční štafety pro velké”