Plavci bojovali o titul přeborníka Středočeského kraje žactva

Předposlední květnový víkend se v Kladně konal letní přebor Středočeského kraje v plavání žactva. Několik želízek v ohni zde měl i mladoboleslavský plavecký oddíl TJ Auto Škoda. V dvoudenních soutěžních disciplínách od 50 metrů volný způsob až po 1500 metrů volný způsob včetně štafetových závodů se absolutně nejlépe umístěním stal v kategorii žáci František Musil (2010), který dokázal vyhrát všech 9 startů.

V kategorii žačky (2010) plavala nejlépe Sára Horáková se stala pětkrát přeborníkem, třikrát získala 2. místo a jednou 3 místo. Další plavkyně, Natalie Štěpánková, se také zařadila mezi přeborníky, jednou vystoupala na post nevyšší, dvakrát na 2.místo a dvakrát 3.místo. Karel Prchlík a Eliška Sedláčková brali 3.místo.

V kategorii žačky )ročník 2011) byla šestkrát na 1. místě a dvakrát na 2.místě Aneta Sedláčková. Jedno třetí místo se povedlo i Kristýně Mannové, Gabriela Komárková dokázala ze svých startů vyplavat jednou 1.místo a jednou 3.místo.
Adam Malina byl mezi žáky jednou na 1.místě, třikrát na 2.místě a třikrát na 3.místě.
Nejstarší kategorii byli žáci a žačky ročníku 2009. Kateřina Olivie Tůmová se stala hned čtyřikrát přebornicí, dvakrát obsadila druhé a jednou třetí místo.
Anna Tomanová  přidala  dvakrát 2.místo a jednou 3.místo, další z dívek, které si vystoupaly na stupínky pro nejlepší, byla Julia Tůmová. Ta skončila jednou na druhém a třikrát na 3. místě.
Ani chlapci se nenechali zahanbit, Michal Redlich dokázal zlepšit svá maxima a přeborníkem se stal celkem třikrát, Antonín Brejcha byl třikrát druhý a Matěj Kysela jednou třetí.
Ve štafetách, které jsou rozděleny v první části na žačky a žáky, a druhém dni jsou kombinované, sváděli boleslavští plavci krásné sportovní souboje, a dokázali získat celkem čtyřikrát 1.místo, jednou 2.místo a dvakrát 3.místo.
Na přeboru bylo vyhlášeno deset nejlepších plavců Drop cupu. Mezi žáky (ročník 2009) získal Michal Redlich 3.místo a Olivie Kateřina Tůmová 2.místo.
Mezi plavci ročníku 2010 obsadila 1.místo Sára Horáková a 3. místo Natalie Štěpánková.
Za plavce ročníku 2011 byla oceněna Aneta Sedláčková  prvním místem a Adam Malina získal 3.místo.