Tréninky

V době hygienických opatření se trénuje podle následujícího plánu.

Níže naleznete platný rozvrh od září 2020.

Pro větší přehlednost zvolte družstvo, které Vás zajímá!

Rozvrh ke stažení naleznete zde.

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:00 am
A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am

A2 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A3 tým
bazén
06:15 am
07:15 am

A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A2 tým
bazén
06:15 am
07:15 am

A4 tým
bazén
06:15 am
07:15 am

A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
07:00 am
08:00 am
09:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
13:00 pm
14:00 pm
15:00 pm
A2 tým
suchá
15:45 pm
16:30 pm

A2 tým
bazén
17:30 pm
19:00 pm

B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

A4 tým
bazén
16:00 pm
17:30 pm

A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A3 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
C tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm

A3 tým
suchá
15:45 pm
16:30 pm

A1 tým
suchá příprava
15:45 pm
16:30 pm

B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

B3 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B3 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm

B2 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm

A2 tým
suchá
15:45 pm
16:30 pm

A3 tým
suchá
15:45 pm
16:30 pm

A1 tým
Suchá příprava
15:45 pm
16:30 pm

B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

A4 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B3 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm

C tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
16:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

A4 tým
bazén
16:00 pm
17:30 pm

A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A3 tým
bazén
17:30 pm
19:00 pm
17:00 pm
A3 tým
bazén
17:00 pm
18:00 pm

A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A4 tým
bazén
18:00 pm
19:30 pm

Rezerva + Masters
bazén
19:00 pm
20:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A3 tým
bazén
17:15 pm
19:00 pm
A4 tým
bazén
17:00 pm
18:00 pm

A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A3 tým
bazén
18:00 pm
19:00 pm
18:00 pm
19:00 pm
Rezerva + Masters
Bazén
19:00 pm
20:00 pm
Rezerva + Masters
Bazén
19:00 pm
20:00 pm
Rezerva + Masters
bazén
19:00 pm
20:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
19:00 pm
Rezerva + Masters
Bazén
19:00 pm
20:00 pm
Rezerva + Masters
bazén
19:00 pm
20:00 pm
Rezerva + Masters
Bazén
19:00 pm
20:00 pm
Rezerva + Masters
bazén
19:00 pm
20:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:00 am
A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
07:00 am
08:00 am
09:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
13:00 pm
14:00 pm
15:00 pm
A1 tým
suchá příprava
15:45 pm
16:30 pm
A1 tým
Suchá příprava
15:45 pm
16:30 pm
16:00 pm
17:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
18:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:00 am
A2 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A2 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
07:00 am
08:00 am
09:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
13:00 pm
14:00 pm
15:00 pm
A2 tým
suchá
15:45 pm
16:30 pm
A2 tým
suchá
15:45 pm
16:30 pm
16:00 pm
17:00 pm
A2 tým
bazén
17:30 pm
19:00 pm
A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
18:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:00 am
A3 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
07:00 am
08:00 am
09:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
13:00 pm
14:00 pm
15:00 pm
A3 tým
suchá
15:45 pm
16:30 pm
A3 tým
suchá
15:45 pm
16:30 pm
16:00 pm
17:00 pm
A3 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A3 tým
bazén
17:00 pm
18:00 pm
A3 tým
bazén
17:15 pm
19:00 pm
A3 tým
bazén
17:30 pm
19:00 pm
18:00 pm
A3 tým
bazén
18:00 pm
19:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:00 am
A4 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
07:00 am
08:00 am
09:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
13:00 pm
14:00 pm
15:00 pm
16:00 pm
A4 tým
bazén
16:00 pm
17:30 pm
A4 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
A4 tým
bazén
16:00 pm
17:30 pm
17:00 pm
A4 tým
bazén
17:00 pm
18:00 pm
18:00 pm
A4 tým
bazén
18:00 pm
19:30 pm
19:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15:00 pm
B2 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
16:00 pm
B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

Pondělí

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15:00 pm
B3 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
B3 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
16:00 pm
B3 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

Úterý

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15:00 pm
C tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
C tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm

Úterý

Pátek