Tréninky

Pro větší přehlednot zvolte družstvo, které Vás zajímá!

Rozvrh ke stažení naleznete zde.

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:00 am
A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am

A2 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am

A2 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A3 tým
bazén
06:15 am
07:15 am

A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
07:00 am
08:00 am
09:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
13:00 pm
14:00 pm
15:00 pm
C tým
bazén
15:00 pm
15:45 pm

C2 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
B3 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm

B2 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
C tým
bazén
15:00 pm
15:45 pm

B3 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm

C2 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
16:00 pm
A1 tým
suchá příprava
16:00 pm
16:45 pm

B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

A4 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

B3 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
A1 tým
suchá příprava
16:00 pm
16:45 pm

A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

A4 tým
bazén
16:00 pm
17:30 pm

A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A3 tým
bazén
17:30 pm
19:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

A4 tým
bazén
16:00 pm
17:30 pm

A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A3 tým
bazén
17:30 pm
19:00 pm
17:00 pm
A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A3 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A2 tým
suchá příprava
17:00 pm
17:45 pm

A2 tým
bazén
18:00 pm
19:00 pm

A4 tým
bazén
17:00 pm
18:00 pm

A3 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A4 tým
bazén
17:00 pm
18:00 pm

A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm

A3 tým
bazén
18:00 pm
19:00 pm
18:00 pm
19:00 pm
Rezerva + Masters
Bazén
19:00 pm
20:00 pm
Rezerva + Masters
Bazén
19:00 pm
20:00 pm
Rezerva + Masters
bazén
19:00 pm
20:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
19:00 pm
Rezerva + Masters
Bazén
19:00 pm
20:00 pm
Rezerva + Masters
Bazén
19:00 pm
20:00 pm
Rezerva + Masters
bazén
19:00 pm
20:00 pm

Pondělí

Středa

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:00 am
A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A1 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
07:00 am
08:00 am
09:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
13:00 pm
14:00 pm
15:00 pm
16:00 pm
A1 tým
suchá příprava
16:00 pm
16:45 pm
A1 tým
suchá příprava
16:00 pm
16:45 pm
17:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A1 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
18:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:00 am
A2 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
A2 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
07:00 am
08:00 am
09:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
13:00 pm
14:00 pm
15:00 pm
16:00 pm
17:00 pm
A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A2 tým
suchá příprava
17:00 pm
17:45 pm
A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A2 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
18:00 pm
A2 tým
bazén
18:00 pm
19:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:00 am
A3 tým
bazén
06:15 am
07:15 am
07:00 am
08:00 am
09:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
13:00 pm
14:00 pm
15:00 pm
16:00 pm
17:00 pm
A3 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A3 tým
bazén
17:00 pm
19:00 pm
A3 tým
bazén
17:30 pm
19:00 pm
A3 tým
bazén
17:30 pm
19:00 pm
18:00 pm
A3 tým
bazén
18:00 pm
19:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16:00 pm
A4 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
A4 tým
bazén
16:00 pm
17:30 pm
A4 tým
bazén
16:00 pm
17:30 pm
17:00 pm
A4 tým
bazén
17:00 pm
18:00 pm
A4 tým
bazén
17:00 pm
18:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B1 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15:00 pm
B2 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
16:00 pm
B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm
B2 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

Pondělí

Středa

Čtvrtek

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15:00 pm
B3 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
B3 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
16:00 pm
B3 tým
bazén
16:00 pm
17:00 pm

Úterý

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15:00 pm
C tým
bazén
15:00 pm
15:45 pm
C tým
bazén
15:00 pm
15:45 pm

Úterý

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
15:00 pm
C2 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm
C2 tým
bazén
15:00 pm
16:00 pm

Úterý

Pátek